Jubaopen 8 stuks horlogekussens, sieradenkussen, horlogedisplay, fluwelen sieradendooskussen, horlogekussen, horlogedisplay, gewatteerd horlogekussen voor horloge-sieraden of armbandcollectie (grijs)
Horlogekisten ▹ Unisex ▹ Jubaopen
Handig kussen: Als je een horlogeverzamelaar bent, is dit horlogekussen een geweldige hulp. Het helpt je bij het verzamelen en tentoonstellen van meer horloges, en je kunt het horloge ook in alle richtingen ophangen en tentoonstellen.Hoogwaardig materiaal: het kleine horlogedisplay is gemaakt van plastic, spons en flanel. De stof is zacht en comfortabel. Het behoudt de uitstraling van uw horloge en voorkomt krassen en beschadigingen aan het oppervlak.Eenvoudig ontwerp: Het sieradenkussen is bekleed met grijs fluweel in een eenvoudige stijl. De eenvoudige en strakke achtergrond is een lust voor het oog en kan de verfijnde en mooie uitstraling van uw horloge beter benadrukken.Stabiel en vormvast: het displaykussen voor sieraden is gemaakt van sterk plastic dat bestand is tegen buigen en vervormen. Het biedt goede ondersteuning voor de zuilklok en zorgt ervoor dat het horlogekussen stabiel op de vlakke houder staat voor presentatie.
Laagste prijs: € 37.88 bij bol.com
Verkoper | Prijs | ||
---|---|---|---|
![]() | Jubaopen 8 stuks horlogekussens, sieradenkussen, horlogedisplay, fluwelen sieradendooskussen, horlogekussen, horlogedisplay, gewatteerd horlogekussen voor horloge-sieraden of armbandcollectie (grijs) | € 37.88 | Bestel |